Beauty Expert | Kosmetyczka w bierutowie | Bierutów, Oleśnica, Namysłów
menu close menu

O NAS

mgr kosmetologii Aleksandra Węgrzyn

Absolwentka Wyższej Szkoły Fizjoterapii we Wrocławiu na kierunku kosmetologia I i IIstopnia i Studium farmaceutycznego we Wrocławiu. Na wielogodzinnych szkoleniach zdobyłam uprawnienia do wykonywania zabiegów podologicznych (wykonywanie specjalistycznych zabiegów na stopach ludzi mających chorobę cukrzycową, borykających się z problemem wrastających paznokci, odcisków, modzeli). Od pięciu lat pracuję w gabinecie kosmetycznym jako kosmetyczka, w którym mam możliwość doskonalenia swoich umiejętności.

Wybór zawodu nie był przypadkowy. Od dawna fascynowała mnie dziedzina nauki, która jest pomostem między dermatologią i farmakologią. Ciągle wzbogacam swoją wiedzę. Ukończyłam liczne szkolenia, które pozwalają mi w rzetelny sposób wykonywać zawód, który jest moją pasją.

Jeśli do tej pory sądziłeś, że zabiegi kosmetyczne niewiele dają, lub jeśli wcześniejsze doświadczenia, sprawiły, że zraziłeś się do odwiedzania tego typu gabinetów, powinieneś odwiedzić Beauty expert.

To właśnie mi zależy na tym, aby Ci pomóc. Odwiedź nasz nasz zakład kosmetyczny w Bierutowie (zerknij tu) i sam się o tym przekonaj!

Kinga Wegrzyn-Kanak

 

Z wykształcenia mgr filologii polskiej, z zamiłowania wizażystka i stylistka paznokci. Ukończyłam w Krakowie szkołę Art Visage i Stylizacji ASP Krystyny Łęczyńskiej. Biorę udział w licznych szkoleniach, które pozwalają mi doskonalić umiejętności z zakresu makijażu i stylizacji paznokci. Od  lat prowadzę gabinet, w którym zdobywam doświadczenie i sympatię klientów. Za ich namową postanowiłam rozszerzyć zakres usług. Uświadamiam kobietom, że nie tylko ubiór i dobra fryzura sprawiają, że wyglądamy dobrze. Tak naprawdę najważniejszy jest czas, poświęcony na pielęgnację naszego ciała, to zadbana skóra, wypielęgnowane dłonie są naszą największą ozdobą, naszą wizytówką.